Tel: 602 292 649

Mail: marek-guzikowski@wp.pl

Tel:
602 292 649

Mail:
Marek-guzikowski@wp.pl

Przedsiębiorstwo budowlane Marek Guzikowski i Andrzej Sielaszuk oferuje szeroki zakres usług remontowych, budowy domów i prac budowlanych w budynkach mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych. Specjalizujemy się również w pracach dekarskich oraz wykonywaniu elewacji budynków wraz z dociepleniami. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie prac od osób prywatnych oraz firm z Olsztyna i całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi innym.

Najważniejszy dla nas jest zleceniodawca, dlatego szczegółowo omawiamy z nim zakres i przebieg planowanych remontów lub renowacji.

 Na rynku działamy od wielu lat, świadcząc dla Klientów usługi najwyższej jakości. Naszą dewizą jest terminowa realizacja każdego zlecenia oraz dbałość o szczegóły wykonania. To wyróżnia nas na rynku i sprawia, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna!

Profesjonalizm w naszych działaniach zapewniają nam również fachowcy, którzy w branży budowlanej działają od wielu lat. Ich wiedza oraz umiejętności pozwalają nam podejmować również nietypowe zlecenia.

Naszą specjalnością są remonty oraz budowa domów „pod klucz”. Klient otrzymuje od nas szczegółowe plany działania, uwzględniając Państwa pomysły oraz potrzeby. Doradzamy również, gdzie zakupić najtańsze materiały, oraz które rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danym zleceniu.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. W kolejnej zakładce znajdą Państwo wszelkie potrzebne dane. Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku. Warto umówić się z nami na spotkanie w celu szczegółowego omówienia wszystkich działań!

Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Dla każdego przygotujemy atrakcyjną, kompleksową ofertę!

W naszej firmie zatrudniamy solidnych fachowców, którzy mają wiele lat doświadczenia w budowie domów. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość wszystkich wykonanych przez nas prac remontowych, budowlanych oraz usług dekarskich.

Wszystkich, którzy chcieliby poznać szczegóły oferty naszej firmy lub omówić warunki współpracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią indywidualny cennik świadczonych przez nas usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Przedsiębiorstwo budowlane
Marek Guzikowski
Andrzej Sielaszuk Sp. j

Traktorowa 23 10-828 Olsztyn

marek-guzikowski@wp.pl

602 292 649